Drukarnia etykiet samoprzylepnych

Nasze etykiety samoprzylepne na roli, z powodzeniem są używane w różnych branżach i w związku z tym są aplikowane na rozmaite powierzchnie. Bardzo często są to szklane butelki, opakowania plastikowe, metalowe czy papierowe. Często etykieta musi się zmierzyć z warunkami klimatycznymi i samym procesem oklejania, gdzie powierzchnia etykietowania nie zawsze jest idealna - może być zawilgocona, za tłusta albo pokryta delikatnym kurzem. Natomiast w końcowym efekcie etykieta powinna godnie reprezentować produkt na półce sklepowej bądź w rękach klienta - etykieta musi dobrze wyglądać, nie może się odklejać a nadruki nie mogą być zadrapane.

Na poniższej stronie przedstawiamy ciekawe detale etykiet, między innymi dzięki którymi uzyskujemy zachwycające efekty. Warto zwrócić uwagę na takie szczegóły jak rodzaj papieru, folii bądź uszlachetnienia. Każda etykieta jest indywidualna, a oglądana nieco dłużej ujawnia się jako małe dzieło sztuki.

s
s

Etykiety na butelki szklane i opakowania plastikowe

Wszystkie zdjęcia etykiet na naszej witrynie przedstawiają prawdziwe etykiety wydrukowane bądź zaprojektowane w naszej drukarni. Pomogły sprzedać tysiące produktów naszych klientów na całym świecie.

s
s
s
s
s
s
s
s
Zwycięska etykieta w konkursie na najlepsza etykietę na roli
Nagroda za najlepszą etykietę Color-Press 2022

ZWYCIĘZCA

ART OF PACKAGING 2022
kategoria - ETYKIETA
Dictador Paraffo1, Dictador Rima 1

Użyliśmy tutaj nie mało technologii: druk cyfrowy, personalizację w druku – każda etykieta jest inna, deboss, wtłoczenie folii holograficznej na gorąco, sitodruk, lakier wypukły 3D z intensywnym granatowym dodatkiem farbowym oraz na końcu, bardzo trudny kształt etykiety do wykrojenia i etykietowania. 

ZWYCIĘZCA

ART OF PACKAGING 2018
kategoria - OPAKOWANIE FLEKSO
Craft Distillery

Etykieta z ciekawym papierem, dobrze „skrojona” i wykończona w technologii druku Flekso.

Etykieta samoprzylepna w małym nakładzie na butelki
Druk 3d i lakier, etykieta samoprzylepna na butelki 1
Nagroda za zwycięską etykietę w konkursie na najlepsza etykietę na roli 2014

ZWYCIĘZCA

ART OF PACKAGING 2014
kategoria - ETYKIETA
Crocodile Creek

Ta etykieta wyróżnia się mocno wypukłym i metalicznym krokodylem. W końcowym rezultacie odbijająca światło efektem kameleona. Z bliska jest na prawdę zachwycająca.

Worldstar global wyróżnienie dla drukarni Color-Press

ZWYCIĘZCA

WORLDSTAR 2022
FOR PACKAGING EXCELLENCE
Mintis Gin

Piękna kompozycja designu i wykonania. Idealnie zwymiarowana i wpasowana etykieta w butelkę. W tym przypadku butelka i etykieta razem tworzą bardzo pozytywny odbiór dla końcowego klienta co potwierdza się wynikami sprzedaży tego produktu.

Etykiety na butelki
Cyfrowy druk etykiet samoprzylepnych na roli na butelki

Cyfrowy druk i cyfrowe wykończenie w druku etykiet samoprzylepnych

Duże możliwości w obszarze produkcji etykiet zawdzięczamy przede wszystkim technologii cyfrowej. Oczywiście są ogromne różnice między cyfrową a cyfrową maszyną i nie każde urządzenie da porządane rezultaty. Oto przykład etykiety wydrukowanej i uszlachetnionej w najnowocześniej technologii cyfrowej. Etykieta zaskoczyła nawet nas – efekt głebokiej wyraźnej czerni w liternictwie. Połysk na emblemacie kruka jak na prawdziwym piórze. Całość zachwycająca.

Etykiety Premium
Etykiety Standardowe

Wiele naszych realizacji to etykiety skomplikowane. Należy zaznaczyć, że nie tylko etykiety Premium są skomplikowane i tym samym wymagające, ale również i te, bardziej zwykłe etykiety. W etykietach standardowych szczególnie liczy się prędkość druku, sprawność, a w przypadku etykiet ozdobnych, większy nacisk kładzie się na dokładność i umiejętność korzystania z technologii oraz materiałów do granic ich możliwości.

Powyżej zdjęcia wydruków etykiet wielostronicowych, inaczej też nazywanymi peel-off oraz innych „prostych” etykiet, który mają nie mały udział w naszej codziennej produkcji.

Na zdjęciu obok widać etykietę „Warsaw Dry Gin” z drukiem kolorowym od strony kleju, ze skomplikowanym uszlachetnieniem na grubym papierze strukturalnym, z tłoczeniem i sitodrukiem. 

Cyfrowe etykiety samoprzylepne na butelki 1

Projektowanie i wizualizacja 3D

Jako drukarnia wyróżniamy się działem graficznym, który nie tylko zajmuje się składem plików do druku, ale jego odrębny dział, jest specjalnie ukierunkowany na projektowanie produktu od samego początku.

Poniżej przykład projektu i jego modyfikacji w pełni wykonany przez naszych grafików. Projektujemy opakowania od zera, projektujemy w 3D, dobieramy technologie w zamysł designerski zgodnie z briefem od klienta.

Projektowanie etykiet a rolce 3
Projektowanie etykiet a rolce 2
Projektowanie etykiet a rolce

Porozmawiajmy

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną wyceną i bezpłatnymi wydrukami próbnymi napisz bądź zadzwoń do nas. Chętnie również przyjedziemy na spotkanie z klientami w celu najlepszego omówienia szczegółów etykiety - zaproś doświadczonego specjalistę.