Druk cyfrowym offsetem, może inkjet czy konwencjonalne Flexo? Czy znasz taką drugą drukarnię etykiet? Sprawdź naszą unikalność.

Poznaj nowoczesne linie technologiczne, które potrafimy dopasować do najbardziej indywidualnych wymagań klienta. Jednak nawet najlepsza technologia nie zapewni doskonałych rezultatów, bez doświadczonych ludzi. Poniżej pokazujemy część naszego parku maszynowego, jak również przedstawiamy nasze podejście w zarządzaniu produktowym.

s

Mark Andy
maszyna do druku flekso

Dziewięć kolorów flekso w linii, wysoka liniatura druku, standaryzacja form drukowych. Niezawodna maszyna, obszerne dodatkowe wyposażenie, daje wiele możliwości wykończenia etykiety.

Durst Tau 330 - inkjet

Druk w technologii cyfrowej Ink-Jet UV.
Soczyste kolory, a mocny biały,
to bezpośrednio zasługa właśnie tej maszyny.

Druk w technologii cyfrowej Ink-Jet UV. Soczyste kolory, a mocny biały,
to bezpośrednio zasługa właśnie tej maszyny.

s
s

HP Indigo

Cyfrowa maszyna,
która dokładnie odwzorowuje detale etykiety.
Innowacyjna formuła farby do kontaktu z żywnością. Dodatkowo zastosowana technologia jest przyjazna środowisku.

Cyfryzacja w etykietach

Cyfrowy wykrojnik, cyfrowy druk, cyfrowe uszlachetnienia i specjalne oprogramowanie "web to print" w formie zamówień ONLINE, to szybkie wydruki, w zachwycającej jakości i przystępnej cenie.

Technologie konwencjonalne

Sitodruk, złocenie na gorąco, złocenie na zimno, tłoczenie, flekso, wykrawanie, matryce, wykrojniki, formy drukowe i wiele więcej. Mnóstwo urządzeń, maszyn i oprogramowań to również skład naszej współczesnej drukarni.

Maszyna drukarska w drukarni Color-Press
Maszyna drukarska do druku etykiet na roli

Linie produkcyjne

Opracowaliśmy osobne drogi realizacji zamówień. Każda z dróg charakteryzuje się osobnym zestawem maszyn i urządzeń. Zostało to tak ułożone, aby maksymalnie wykorzystać efektywność maszyn oraz dopasować się do typu zamówionych etykiet.

Maszyna do druku samoprzylepnych etykiet na roli
s
s

Polityka cenowa

Niska cena, wysoka jakość i szybka dostawa – prawie każdy klient tego oczekuje. Wiemy, że trudno sprostać takim wymaganiom, dlatego te 3 cechy ustawiliśmy za priorytet. Tym samym staramy się tak wykorzystywać technologie i know-how naszej produkcji aby maksymalnie zbliżyć się do wymaganych parametrów – w tym ceny.

Opatentowana technologia

W 2012 roku zarejestrowaliśmy patent w obszarze uszlachetniania etykiet.

Sposób wytwarzania dekoracyjnego elementu powierzchniowego:

Patent drukarni Color-Press.eu

s
s

Nasz zespół

Operator maszyny, złociarz, siciarz, drukarz, konfekcjoner, kontrola jakości, grafik DTP, kreatywny grafik, B+R, przedstawiciel handlowy, administracja, kierownictwo i inne profile pracy. Wszyscy razem tworzymy Color Press. Do tego indywidualne umiejętności każdego z nas w połączeniu z autentycznym zaangażowaniem, gwarantują  że Twoja etykieta znajdzie się w „dobrych rękach”.

ISO 9001 : 2015

SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Już od 2006 roku jesteśmy certyfikowani przez ISO. Standaryzację w druku oraz w innych wewnętrznych procesach należy trzymać – „nie negocjujemy” z wysokimi standardami.

Projektowanie i wizualizacja 3D

Jako drukarnia wyróżniamy się działem graficznym, który nie tylko zajmuje się składem plików do druku, ale jego odrębny dział, jest specjalnie ukierunkowany na projektowanie produktu od samego początku.

Poniżej przykład projektu i jego modyfikacji w pełni wykonany przez naszych grafików. Projektujemy opakowania od zera, projektujemy w 3D, dobieramy technologie w zamysł designerski zgodnie z briefem od klienta.

Projektowanie etykiet a rolce 3
Projektowanie etykiet a rolce 2
Projektowanie etykiet a rolce

Porozmawiajmy

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną wyceną i bezpłatnymi wydrukami próbnymi napisz bądź zadzwoń do nas. Chętnie również przyjedziemy na spotkanie z klientami w celu najlepszego omówienia szczegółów etykiety - zaproś doświadczonego specjalistę.