Etykiety samoprzylepne na roli. Oferta produktowa.

Duże i małe nakłady, bardzo złożone lub mniej skomplikowane etykiety. Dopasowane warunki dostawy i logistyki, wymagana kolorystyka i końcowy efekt. To tylko niektóre składowe wpływające na odpowiedni wybór linii produkcyjnej i rodzaju etykiety. Poznaj naszą ofertę produktową etykiet samoprzylepnych na roli.

s

Etykiety samoprzylepne na roli z cyfrowym drukiem

Cechy:
Wysoka rozdzielczość HD, full kolor 1200 x 1200 dpi.
Pełna gama farb cyfrowych: CMYK, pomarańczowy, fioletowy i biały.
Odtwarzamy 98% kolorów Pantone.

Etykiety Premium - ozdobne

Cechy:
Bez takich etykiet "świat byłby nudny". Aby zaprojektować wyjątkową etykietę, potrzebujesz mieć dostęp do wielu materiałów i wielu technologii. U nas możesz zobaczyć wszystko z bliska, dotknąć materiałów, zainspirować się próbkami gotowych etykiet. Ponieważ etykieta premium jest naszym "oczkiem w głowie", szczególnie zapraszamy do osobistego odwiedzenia naszej drukarni i poznania naszych wyjątkowych możliwości.

Etykiety z lakierem wypukłym 3D

Cechy:
Jest to jedna z najbardziej popularnych technologii do podkreślenia wyjątkowości etykiet. Jest duża różnica między etykietą z samym drukiem, a etykietą z drukiem plus z lakierem 3D. Taki lakier nadaje wspaniałego wyglądu etykiecie. Po jego zastosowaniu od razu widać, że to produkt z "wyższej półki".

Etykiety w technologii FLEKSO

Cechy:
Jedna z najpopularniejszych na świece technologii druku etykiet.
Duża elastyczność i duże możliwości w etykietach: kolory, metaliczność, lakiery i wiele więcej.
Z większym naciskiem na średnie i duże nakłady.
Ograniczone możliwości w przypadku materiałów ozdobnych, strukturalnych i bardziej skomplikowanych etykiet.

Etykiety dla branży kosmetycznej, alkoholowej, spożywczej, chemicznej...

Cechy:
Jako drukarnia, potrafimy dopasować etykietę do Twojej branży. Dobrać odpowiedni, materiał, klej, rodzaj druku i zabezpieczenia. Jednocześnie doskonale wiemy, że rolą etykiety jest wsparcie sprzedaży Twojego produktu, dlatego też, kładziemy nacisk, na zrozumienia otoczenia marketingowego w jakim Twój produkt się znajduje.

Etykiety z wtłoczeniem folii na gorąco - HOT STAMPING

Cechy:
Duży wybór kolorów i rodzajów foli metalicznych do wybiórczego zaaplikowania na etykietę.
Srebrny, złoty, odcienie metalicznych kolorów: zielony, czerwony, niebieski, fioletowy, miedziany, czarny, brązowy, różowy, holograficzny, matowo-metaliczne, itp.
Ta technologia sprawdzi się na wszystkich materiałach etykietowych bardziej lub mniej chropowatych.

s

Etykiety z laminacją metalicznej folii na zimno - COLD STAMPING

Cechy:
Najprostszy sposób na uzyskanie efektu wybiórczej metalicznej folii.
Możemy zastosować ten rodzaj efektu na etykiecie tylko w przypadku bardzo gładkich papierów i folii.
Niższe koszty produkcyjne.

Etykiety metaliczne

Cechy:
Efekt całej, metalicznej etykiety.
Drukujemy z góry po metalicznej warstwie.
Utrzymujemy wiele metalicznych kolorów na etykiecie o gładkiej powierzchni.

Etykiety - niska cena, optymalna jakość

Cechy:
Zdarza się, że klient oczekuje bardzo niskiej ceny. Potrafimy ją zapewnić. Wystarczy nas ukierunkować, a my, zrobimy tak, aby parametry etykiety wypośrodkować z naciskiem na cenę. Taki produkt u nas też istnieje - etykieta budżetowa.

Etykiety z tłoczeniem wypukłym - EMBOSS

Cechy:
Te etykiety samoprzylepne na roli mają wyraźny efekt wypukłości z materiału etykietowego.
Ograniczenia w wydobyciu dużego tłoczenia by nie przeciąć podkładu.
Wymaga doświadczenia, dobrych matryc i właściwych nawyków operatorskich.
Efekt luksusowego zdobienia na etykiecie.

s
s

Etykiety z wtłoczeniem - DEBOSS

Cechy:
Wtłoczenie metalowej matrycy na sucho w materiał etykietowy.
Możliwość uzyskania wbitego ornamentu, loga czy znaku w strukturę papieru.
Elegancki, delikatny i stonowany efekt.

Etykiety "no label look", to ultra przeźroczysty foliowy materiał samoprzylepny

Cechy:
Uzyskaj zachwycający efekt etykiety na krystalicznie przeźroczystym tle. Cienka folia pozostaje niewidoczna, a nadruk jest w nasyconych, żywych kolorach.

Etykiety metalowe - aluminiowe

Cechy:
Jedna z najbardziej ozdobnych etykiet, to właśnie etykieta metalowa. Metal, z wyraźnym tłoczeniem, z kolorowym zadrukiem i z wybiórczą metaliczną folią razem tworzą efekt "trójwymiarowej" ekskluzywnej etykiety. Taka etykieta często jest stosowana dla produktów premium i luksusowych.

Dysponujemy dwoma rodzajami etykiet aluminiowych: grubszych, które można tylko ręcznie oklejać oraz cieńszych, które można etykietować maszynowo. Jedne i drugie są to grube materiały, z tym że ten najgrubszy daje "efekt ultra głębokiego przetłoczenia" - idealny dla segmentu produktów luksusowych.

Etykiety z metalicznym efektem żelowym 3D

Cechy:
Mocny, metaliczny połysk.
Wybór różnych kolorów w odcieniach metalicznych.
Replika roztopionego złota | srebra | miedzi...
Zachwycający efekt końcowy.

Etykiety z efektem wypukłego brokatu

Cechy:
Lakier wypukły 3D z efektem metalicznym w środku - też ładnie. A nawet bardzo ładnie. Szczególne zastosowanie znajduje w branży kosmetycznej, ale również spożywczej, gdzie chcemy nadać etykiecie wyjątkowego, subtelnego, pięknego akcentu.

Etykiety z szybkim terminem dostawy

Cechy:
Jeśli potrzebujesz mieć pewność terminowych i szybkich dostaw, to koniecznie skontaktuj się z naszym działem handlowym. Wspólnie możemy opracować najważniejsze kryteria Twoich etykiet, a nawet dostosować dla nich osobną linię produkcyjną, lub utworzyć standard tylko dla Twojej firmy jak np. czas realizacji nie dłuższy niż 3 dni. Twój produkt wymaga innych rozwiązań? Dostosujemy się. Skontaktuj się z nami.

s

Etykiety samoprzylepna na roli z cyfrowym wykrojnikiem

Cechy:
Brak oprzyrządowania - możliwość wykonania etykiety na poczekaniu.
Wolniejsza prędkość produkcji.
Dobra jakość wykrawania.

Etykiety personalizowane

Cechy:
Chcesz inne napisy na serii etykiet, znaki, symbole, cyfry, bądź specjalne obrazki. To właśnie ta kategoria będzie dla Ciebie. Każda etykieta będzie inna, każda będzie miała swoją własną identyfikację. Do tego typu etykiet można również dołożyć inne technologie komponując mniej bądź bardziej wyrafinowany produkt.

Etykiety wielowarstwowe - wielostronicowe

Cechy:
W przypadku większej ilości treści zawsze istnieje opcja powiększenia etykiety o kolejne strony, w sposób, który nie zabierze dużej powierzchni opakowania.

Etykiety z drukiem od strony kleju

Cechy:
Stosujemy druk od strony kleju zazwyczaj z dwóch powodów. Powód techniczny - ponieważ chcemy zawrzeć istotne informacje albo powód dekoracyjny - chcemy wykorzystać ciekawy efekt projektowy lub uszlachetnić etykietę jeszcze i z tej drugiej strony.

Etykiety zabezpieczające - ochronne

Cechy:
Czasami jest potrzeba zabezpieczenia produktu od podrobienia czy odklejenia. W innych przypadkach etykieta ma służyć jako plomba. A może chcesz zaznaczyć legalność produktu. W tym, bądź innym przypadku zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu omówienia innych opcji lub po prostu do zapoznania się z możliwościami jakie oferuje ten rodzaj etykiet.

Etykiety samoprzylepne na roli z cyfrowym uszlachetnieniem

Cechy:
Efekty metaliczne.
Efekty wypukłe.
Efekty wybiórczego połysku.
Efekty strukturalnego tła.

s

Etykiety eko

Cechy:
Jako drukarnia również myślimy pod kątem ekologii - żeby etykieta była bardziej przyjazna środowisku. Uzyskujemy to na kilka sposobów. Możemy dostarczyć materiał etykietowy z certyfikacją, która przedstawia swoje pochodzenie z recyklingu. Albo materiał etykietowy, który ułatwia proces recyklingu wyrzuconego opakowania. Można też stosować takie etykiety, które są łatwo zmywalne i pozwalają wielokrotnie wykorzystywać to samo opakowanie.

Na dzień dzisiejszy widzimy największy sens w dostarczaniu "papierów" certyfikowanych z pochodzenia w ramach procesu recyklingu. Mamy materiały pochodzenia z odpadów winiarskich, sadowniczych albo z odpadów skalnych. Dużo ciekawych wzorów i struktur, dają ładny efekt, przystępne ceny. A przede wszystkim i w nie małym stopniu, są przyjazne środowisku.

Etykiety emitujace światło i wiele innych specjalnych etykiet ...

Cechy:
Jesteśmy doświadczonym producentem etykiet emitujących światło po podłączeniu zasilania. Możemy, wykonać etykiety, które będą przewodzić prąd, możemy połączyć etykietę nadrukowaną z chipem NFC/RFID albo przygotować inną zaawansowaną technologicznie etykietę.

W tym miejscu nie jesteśmy w stanie opisać wszystkich możliwości produktowych w takich etykietach, dlatego szczególnie zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z działem handlowym.

Druk etykiet online

Zamawiaj online dla małych nakładów etykiet na roli do 2000 szt. Płać dopiero, kiedy zatwierdzisz projekt! Klikając na zamówienie online zostaniesz przeniesiony na prosty konfigurator. Poznasz koszty swojej konfiguracji, pobierzesz fakturę proforma i otrzymasz 5 godzin pracy naszego grafika BEZ OPŁAT.

Zamów etykiety online - duży wybór materiałów, szybciej i w niskich cenach.

DRUKUJ ON-LINE
OD 100 SZT DO 2000 SZT

5 GODZIN
PRAC GRAFIKA 0 PLN

s

Porozmawiajmy

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną wyceną i bezpłatnymi wydrukami próbnymi napisz bądź zadzwoń do nas. Chętnie również przyjedziemy na spotkanie z klientami w celu najlepszego omówienia szczegółów etykiety - zaproś doświadczonego specjalistę.