Drukarnia Etykiet Color-Press

Etykiety na roli w dużych i małych nakładach

Etykiety na roli. Krótki przewodnik.

Dzięki oferowanej przez nas technologi druku, profesjonale etykiety na roli, są dostępne już w małych nakładach. Wychodzimy na przeciw klientom, którzy oferują krótkie serie swoich produktów, dla których zachwycający wygląd etykiety ma znaczenie. Jednocześnie mamy możliwości oferowania etykiet w dużych i bardzo dużych nakładach, a wszystko przy zachowaniu atrakcyjnych kosztów druku.

Kolorowe etykiety na roli mogą być wykonane z papieru lub folii. Dodatkowo naklejki są poddawane modyfikacjom oraz wzbogaceniom według potrzeb klienta. Uszlachetnieniem etykiety może być między innymi tłoczenie, złocenie czy lakierowanie Braille.
Tłoczenie wpływa na podniesienie estetyki etykiety i podniesieniu niektórych elementów graficznych.

Etykieta z elementami tłoczonymi jest jednym z najbardziej wyrafinowanych sposobów zdobienia i zaznaczenia jakości produktu.

Złocenie lub srebrzenie jest to metodą uszlachetnia druku na zimno bądź na gorąco dzięki odpowiednim matrycom. Zabieg ten służy poprawie walorów estetycznych naklejki poprzez nanoszenie złotej, srebrnej lub kolorowej folii.

Kolorowe etykiety samoprzylepne, to jedno z najprostszych rozwiązań wykorzystywanych w marketingu nastawionego na wypromowanie i wyróżnienie poszczególnych produktów na tle pozostałych.
Personalizacja etykiet polega na drukowaniu na etykietach informacji zmiennych, najczęściej za pomocą druku termotransferowego oraz cyfrowego. Każda z naklejek może mieć inny opis, obrazek lub kod.

Aby poznać wszystkie możliwości jakie oferuje technologa etykiet na roli, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Porozmawiajmy

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną wyceną i bezpłatnymi wydrukami próbnymi napisz bądź zadzwoń do nas. Chętnie również i wyjeżdżamy na spotkania z klientami w celu najlepszego omówienia szczegółów etykiety- zaproś doświadczonego specjalistę.

Tomasz Tomkiewicz

Mariusz Sadus

Paulina Bednarz

Artur Drozdz