Serwis etykiet online. Wygodnie zamawiaj etykiety samoprzylepne na roli.


W naszym serwisie ONLINE, możesz szybko skonfigurować i policzyć cenę etykiet. Następnie, na spokojnie możesz przygotować pliki z projektem etykiet i wysłać je do nas. Nawet w późniejszym terminie. W kolejnym kroku wspólnie dopracowujemy Twój projekt. Masz od nas 5 godzin pracy grafika, bez opłat.

Płatność dokonywana jest drogą tradycyjnego bankowego przelewu na podstawie pobranej z Zamów Online faktury pro-forma. Zamówienia Online są dostępne tylko dla klientów z terytorium Rzeczpospolitej Polski.

#1.

Skonfiguruj etykietę, poznaj cenę i czas dostawy.

Nasz prosty konfigurator pozwoli Ci wybrać materiał etykietowy, dodatki, rozmiar oraz nakład etykiet. Poznasz szybko czas i koszty produkcji. Będziesz mógł również dodać sugestie co do wyglądu Twoich etykiet lub innych ważnych dla Ciebie kryteriów. Automatycznie wygenerowana faktura proforma pozwoli Ci szybko przejść do drugiego etapu.

#2.

Projekt graficzny etykiety i płatność.

W chwili kiedy pobrałeś zamówienie proforma, w gotowości będzie Twój osobisty opiekun, który zadba o cały proces druku. To on poprowadzi Cię początkowo drogą mailową przez opracowanie projektu i akceptację plików. W międzyczasie będziemy oczekiwać potwierdzenia płatności na podstawie zamówienia proforma. Dopiero po Twojej akceptacji projektów etykiet i po dokonaniu płatności uruchamia się etap 3 - produkcja zachwycającej etykiety.

#3.

Produkcja i wysyłka etykiet.

W trakcie produkcji zawsze masz dostęp do opiekuna i możesz dopytać o szczegóły zamówienia. Produkcja zazwyczaj trwa od 3 do 5 dni, a transport etykiet zabierze od 1 do 2 dni.

Porozmawiajmy

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną wyceną i bezpłatnymi wydrukami próbnymi napisz bądź zadzwoń do nas. Chętnie również przyjedziemy na spotkanie z klientami w celu najlepszego omówienia szczegółów etykiety - zaproś doświadczonego specjalistę.