Drukarnia Etykiet Color-Press

Nowość. Wykrojnik cyfrowy

Poznaj zalety cyfryzacji

Uruchomiliśmy unikalny wykrojnik cyfrowy. Jego zaleta, to przede wszystkim wszechstronność wykrawania na materiałach dotąd trudnych do opanowania dla wykrojnika tradycyjnego.

Wykrojnik cyfrowy.

Oprócz podstawowych materiałów otrzymujemy znakomite efekty wykrawania na foliach PE i na grubszych papierach strukturalnych.

Dzięki cyfrowemu wykrojnikowi, potrafimy lepiej wykorzystać zalety folii PE. Jej przewagą nad foliami PP jest większa elastyczność i wyższa grubość. W branży chemicznej oraz kosmetycznej często jest to kluczowym aspektem dla prawidłowego etykietowania i wykończenia produktu.

Grubsze i strukturalne papiery są chętnie używane dla podkreślenia jakości produktu. W tym przypadku zadaniem wykrojnika cyfrowego jest wykonanie jak najmniej zauważalnej białej linii cięcia przy obrysie etykiety. 

Zależało nam na dobraniu technologii cyfrowej, która najbardziej zbliży się jakością do tradycyjnego wykrojnika. Założenia zostały wykonane, a z nową technologią działamy szybciej, precyzyjniej i ekonomiczniej.

Porozmawiajmy

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną wyceną i bezpłatnymi wydrukami próbnymi napisz bądź zadzwoń do nas. Chętnie również i wyjeżdżamy na spotkania z klientami w celu najlepszego omówienia szczegółów etykiety- zaproś doświadczonego specjalistę.

Tomasz Tomkiewicz

Mariusz Sadus

Paulina Bednarz

Artur Drozdz