Drukarnia Etykiet Color-Press

Nowy rok, nowe możliwości

W końcu możemy się znowu spotkać

Z wielką radością witamy rok 2022. Jest ku temu wiele powodów, a jednym z nich jest nadzieja na spotkania z Wami na targach branżowych.


Po trudnych czasach pandemii już nie możemy się doczekać możliwości wyjścia do Was Drodzy Klienci i rozmów twarzą w twarz. Planujemy spotykać się z Wami na naszym stoisku jako wystawca ale również, chcemy odwiedzić Wasze stoiska, jako goście :). Nie przegapimy żadnej okazji do spotkania.

W tym roku planujemy wystawiać się na wszystkich najważniejszych targach branży opakowaniowej i dołożymy wszelkich starań, zagościć na targach branżowych naszych klientów.


26-28 kwietnia będziemy czekać na Was przy naszym stoisku na targach Warsaw Pack.

31. maja i 1. czerwca wystawimy się na Packaging Innovations w Warszawie.

We wrześniu odwiedzimy Was na Waszych stoiskach na targach Beauty Forum and Hair, które planowane są na 17-18.09.2022 oraz zaprosimy Was do Poznania na nasze stoisko na targach Taropak -26-28.09.2022.

Pojawimy się jeszcze na BioExpo w Warszawie jako goście – 6.10.2022 oraz na największych w Polsce targach winiarskich EnoExpo w Krakowie, gdzie tradycyjnie skorzystamy z gościnności naszych kontrahentów i stworzymy sobie malutki kącik spotkań.


Z nadzieją patrzymy w przyszłość i przebieramy nóżkami w oczekiwaniu na spotkania z Wami 🙂
Do zobaczenia!

Porozmawiajmy

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną wyceną i bezpłatnymi wydrukami próbnymi napisz bądź zadzwoń do nas. Chętnie również i wyjeżdżamy na spotkania z klientami w celu najlepszego omówienia szczegółów etykiety- zaproś doświadczonego specjalistę.

Tomasz Tomkiewicz

Mariusz Sadus

Paulina Bednarz

Artur Drozdz