Drukarnia Etykiet Color-Press

Etykiety samoprzylepne dla Twojego produktu.

Etykiety samoprzylepne dla różnych branży.

main

Etykiety samoprzylepne są jednym z podstawowych elementów w procesie identyfikacji oraz znakowania produktów z użyciem kodów kreskowych. Naklejki stosowane są w wielu gałęziach gospodarki a przede wszystkim w handlu, produkcji oraz logistyce. Mamy cztery podstawowe kierunki produkcji etykiet w aspekcie branżowym.

Branża kosmetyczna odznacza się stosowaniem etykiet o skomplikowanym wzornictwie (tłoczenie, zdobienie, hologramy).

Z kolej w branży spożywczej najistotniejsze jest dobór materiałów, które będą nieszkodliwe dla człowieka. Ważne jest aby przy projektowaniu etykiety dopracować jej funkcjonalność ochronną.

W branży logistycznej głównym zadaniem etykiet jest identyfikacja zbiorcza do wysyłki i w czasie transportu. Tutaj naklejki spełniają rolę znakującą.

Następną dużą grupą kupującą etykiety samoprzylepne jest branża farmaceutyczna. Klienci z branży szczególnie zwracają uwagą na prawidłowość i dokładność odwzorowania treści i symboli. W tej branży często są używane etykiety Braille.

Jeżeli masz pytania, zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci są do dyspozycji.

Porozmawiajmy

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną wyceną i bezpłatnymi wydrukami próbnymi napisz bądź zadzwoń do nas. Chętnie również i wyjeżdżamy na spotkania z klientami w celu najlepszego omówienia szczegółów etykiety- zaproś doświadczonego specjalistę.

Tomasz Tomkiewicz

Mariusz Sadus

Paulina Bednarz

Artur Drozdz