Drukarnia Etykiet Color-Press

Druk etykiet

Oferujemy więcej niż tylko druk etykiet.

Druk etykiet, to nasza specjalizacja. Ale oprócz usługi druku etykiet samoprzylepnych oferujemy klientom usługi w zakresie projektowania, które podnoszą wartość marki oraz stymulują sprzedaż. Dzięki projektowaniu graficznemu opartemu na bardzo dobrym rozumieniu brandingu oraz trendów rynkowych przy wysokiej jakości druku w najnowszych technologiach potrafimy stworzyć etykietę, która zdobędzie uwagę konsumenta.

Etykieta, naklejka ma dostarczać nie tylko informacji na temat produktu, ale również kreować wizerunek marki, budować jej zaufanie, przyciągać, inspirować oraz wywoływać wrażenia emocjonalne.

Naszą specjalizacją jest druk wąsko-wstęgowy z roli na rolę i z roli na arkusz. Ta technologia najlepiej nadaje się do produkcji etykiet samoprzylepnych, naklejek, sleeve-ów termokurczliwych, saszetek czy opakowań giętkich.

Dowiedz się więcej o tym, co możemy dla Ciebie zrobić. Skontaktuj się z nami.

Porozmawiajmy

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną wyceną i bezpłatnymi wydrukami próbnymi napisz bądź zadzwoń do nas. Chętnie również i wyjeżdżamy na spotkania z klientami w celu najlepszego omówienia szczegółów etykiety- zaproś doświadczonego specjalistę.

Tomasz Tomkiewicz

Mariusz Sadus

Paulina Bednarz

Artur Drozdz