Drukarnia Etykiet Color-Press

Etykiety samoprzylepne na rolce

Zalety etykiet samoprzylepnych na rolce

IMG_9610

Branża poligraficzna oferuje rozwiązania o bardzo szerokim zastosowaniu. Klienci nie zawsze maja pewność z jakich rozwiązań mogą skorzystać i trafić do drukarni, która wykonuje akurat taki rodzaj produktu drukarskiego jaki idealnie pasuje do jego zapotrzebowania.

W tym krótkim artykule dowiesz się o zaletach etykiet samoprzylepnych na roli.

Nasza specjalizacja to druk wąsko-wstęgowy z roli na rolę i z roli na arkusz. Ta technologia najlepiej nadaje się do produkcji etykiet samoprzylepnych, naklejek, sleeve – ów termokurczliwych, saszetek czy opakowań giętkich.

Etykiety samoprzylepne właśnie w formie konfekcji na roli odnotowują największy popyt. Naklejki w rolce są łatwe w etykietowaniu dla producenta, w prosty sposób można przezbrajać maszyny etykietujące z jednego wzoru na drugi. Dlatego etykietowanie ręczne szczególnie zyskało na popularności, ponieważ nie trzeba osobno aplikować kleju, a przy użyciu manualnych automatów do aplikacji etykiet, można w łatwy i szybki sposób etykietować małe, średnie a nawet duże nakłady.

Po więcej szczegółów dotyczących etykiet samoprzylepnych na roli oraz tego jak technologia druku wąsko wstęgowego może zostać wykorzystana w Twoim produkcie, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Porozmawiajmy

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną wyceną i bezpłatnymi wydrukami próbnymi napisz bądź zadzwoń do nas. Chętnie również i wyjeżdżamy na spotkania z klientami w celu najlepszego omówienia szczegółów etykiety- zaproś doświadczonego specjalistę.

Tomasz Tomkiewicz

Mariusz Sadus

Paulina Bednarz

Artur Drozdz