WYGODNIE zamawiaj ONLINE etykiety samoprzylepne na roli.

Cały proces, od zamówienia do realizacji podzieliliśmy na 3 proste etapy:

#1. Skonfiguruj etykiety.

Poniższy konfigurator pozwoli Ci w kilku krokach wybrać parametry etykiety: typ materiału, wykończenie, wymiary czy ilości. Poznasz ceny i możliwości wykonania etykiet na roli online. Na końcu konfiguracji możesz zainicjować automatyczne wygenerowanie zamówienia proforma, które zostanie wysłane mailem co pozwoli Ci szybko przejść do drugiego etapu.

#2. Wyślij projekt.

W odpowiedzi na automatycznie otrzymany e-mail wyślij pliki z projektami etykiet. Po weryfikacji plików Twój osobisty opiekun wyśle do Ciebie projekty etykiet do Twojej weryfikacji. Płatność wykonuje się tradycyjnym bankowym przelewem na podstawie zamówienia proforma. Zanim nie dokonasz płatności możesz bezproblemowo zatrzymać albo anulować zamówienie.

#3. Zapłać i uruchom.

Dopiero po Twojej akceptacji projektów i po dokonaniu płatności uruchamia się zamówienie. W trakcie produkcji zawsze masz dostęp do opiekuna i możesz dopytać o szczegóły zamówienia. Produkcja zazwyczaj trwa od 3 do 5 dni, a transport etykiet zabierze od 1 do 2 dni.

Dbamy o Wasze dane osobowe przekazywane w celu zamówienia druku, zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Porozmawiajmy

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną wyceną i bezpłatnymi wydrukami próbnymi napisz bądź zadzwoń do nas. Chętnie również przyjedziemy na spotkanie z klientami w celu najlepszego omówienia szczegółów etykiety - zaproś doświadczonego specjalistę.