WYGODNIE zamawiaj ONLINE etykiety samoprzylepne na roli.

Zamówienia ONLINE do 2000szt podzieliliśmy na 3 proste etapy:

#1. Skonfiguruj etykiety.

Poniższy konfigurator pozwoli Ci w kilku krokach wybrać parametry etykiety: typ materiału, wykończenie, wymiary czy ilości. Poznasz ceny i możliwości wykonania etykiet na roli online. Na końcu konfiguracji możesz zainicjować automatyczne wygenerowanie zamówienia proforma, które zostanie wysłane mailem co pozwoli Ci szybko przejść do drugiego etapu.

#2. Wyślij projekt.

W odpowiedzi na automatycznie otrzymany e-mail wyślij pliki z projektami etykiet. Po weryfikacji plików Twój osobisty opiekun wyśle do Ciebie projekty etykiet do Twojej weryfikacji. Płatność wykonuje się tradycyjnym bankowym przelewem na podstawie zamówienia proforma. Zanim nie dokonasz płatności możesz bezproblemowo zatrzymać albo anulować zamówienie.

#3. Zapłać i uruchom.

Dopiero po Twojej akceptacji projektów i po dokonaniu płatności uruchamia się zamówienie. W trakcie produkcji zawsze masz dostęp do opiekuna i możesz dopytać o szczegóły zamówienia. Produkcja zazwyczaj trwa od 3 do 5 dni, a transport etykiet zabierze od 1 do 2 dni.

Dbamy o Wasze dane osobowe przekazywane w celu zamówienia druku, zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Chcesz zamówić więcej niż 2000szt? W takim razie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami:

Dopasujemy Twoją etykietę idealnie do wymaganych kryteriów. Zrobimy szybką wycenę i nawet bezpłatnie wykonamy wydruki próbne. Przy większych zamówieniach są niższe ceny, preferencyjne warunki płatności i logistyki. Zadzwoń bądź napisz do osoby z działu handlowego: